Yapımcılar kilo vermesini istememiş! ‘Şişman kızı oynadığımda para kazanıyorlardı’

‘Mükemmel Uyum’, ‘Nedimeler’ ve ‘Tavşan Jojo’ gibi yapımlarda yer alan 44 yaşındaki Avustralyalı oyuncu ve yapımcı Rebel Wilson, 2020’yi ‘sağlık yılı’ ilan etmiş ve yaklaşık 36 kilo vererek fit bir görünüme kavuşmuştu.

O dönemde kontrollü yürüyüşün, kilo verip vücudundaki fazla yağlardan kurtulmasının anahtarı olduğunu belirten ünlü isim, sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirdiğini ve yüksek protein içeren besinler tüketmeye başladığını sözlerine eklemişti.

YAPIMCILAR KİLO VERMESİNİ İSTEMEMİŞ!

2 Nisan’da ‘Rebel Rising: A Memoir’ adını verdiği anı kitabı satışa çıkan Rebel Wilson, birlikte çalıştığı yapımcıların bu kilo kaybına karşı olduğunu açıkladı.

Canlandırdığı karakterleri sevmesine rağmen ciddi rollerde de oynamak istediği için kendisini kapana kısılmış hissettiğini söyleyen ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Ajanslar benim kilo vermemi istemiyordu, çünkü ‘şişman komik kızı’ oynadığım her film için yüz binlerce dolar kazanıyorlardı.

“KONTRATIM VARDI, BEKLEMEK ZORUNDA KALDIM”

2023’te Call Her Daddy podcast’ine katılan oyuncu, ‘Pitch Perfect’te canlandırdığı Fat Amy (Şişman Amy) karakteri nedeniyle kilo vermeyi ertelemek zorunda kaldığını itiraf etmişti.

“Çok büyük miktarda kilo veremezdim çünkü o film için sözleşmem vardı” diyen Hollywood yıldızı, kontratına göre 4.5 kilodan fazla kilo veremeyeceğini veya alamayacağını söylemişti.

Rebel, daha sağlıklı olmak için kilo vermeyi düşündüğünü ama beş yıl süren serinin çekimleri bitene kadar beklemek zorunda kaldığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x