Survivor All Star’da adaya veda eden yarışmacı belli oluyor

Survivor All Star’da düello öncesi Murat Ceylan, yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu.

‘RAKİPLERİM ÇOK İYİ YARIŞMACILAR’

Seda Ocak, “Sadece düşündüğüm tek şey bu parkurun tadını çıkarmak, sonuç ne olursa olsun. Belirli bir yere kadar geldik, rakiplerim çok iyi yarışmacılar. İyi hissediyorum kendimi. 10 gündür baya hastalıklarla uğraştım. Bugün daha iyiyim. Kimin ne atışı yapacağı belli olmuyor. O yüzden hiçbir şeyin sonucu belli değil, elimden geleni yapacağım” dedi.

 

‘DÜELLOLARA ALIŞTIM ARTIK’

Avatar Atakan, “Kendimi gayet iyi hissediyorum. 3 başarılı kadın yarışmacıyı da tebrik ediyorum. Onlarla yarışmak benim için bir gurur. Onlar bize burada kadınların gücünü gösterdiler. Tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İlk turdaki rakibim Nefise, atışları da kendisi seçiyor. Ben de umduğumu değil bulduğumu yiyeceğim. Ne seçerse ona göre atış yapacağım. Düellolara alıştım artık. Tüm savaşımı sonuna kadar vereceğim.” şeklinde konuştu.

‘TADINI ÇIKARTACAĞIM’

Nefise Karatay, “Saçma bir şekilde Damla Can ile eşleştiğimde iyi bir hissiyat vardı. Yine aynı şekilde geldim. Sonuç olarak herkes bir çok atışı yapıyor, ne olacağı hiç belli olmaz. Rakibim Atakan abi, gerçekten çok güçlü bir yarışmacı. Onunla yarışmaktan keyif alacağıma eminim. Mental olarakta iyiyim. Tadını çıkartacağım. Elimden gelenin fazlasını yapacağım” ifadelerini kullandı.

‘NE OLURSA SONUCUNA RAZIYIM’

Merve Aydın, “Bu benim 6. düellom. Alıştım artık buraya. Seda gerçekten çok güçlü bir kadın yarışmacı. Onunla bu sezon yarışmaktan çok büyük bir keyif aldım. Kazanmak için ne yapılması gerekiyorsa yapacağım. Atışları Seda belirliyor, hiç problem değil. Burada çok atışları belirleyip de elenen insan gördük. Ne olursa sonucuna razıyım” dedi.

DÜELLO

Düellonun ilk turunda Nefise ile Atakan, Merve ile Seda yarışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x